İhracat Teşvikleri

Hizmet Kapsamı

Yerel markaların globalleşmesi ve ülkeye döviz girişinin artması hedefleriyle KOSGEB ve Ticaret Bakanlığı gibi kamu kurumları tarafından çeşitli ihracat teşvikleri, destekleri ve hibe programları açıklanmaktadır. İhracat, bu desteklere ek olarak çeşitli vergi istisnaları ile de desteklenmektedir.

Ventera, uzman kadrosuyla;

 • İş süreçlerinizi farklı yönleriyle inceliyor, farklı kurumların sunduğu yararlanabileceğiniz ihracat teşvikleri konusunda sizi bilgilendiriyor.
 • Hazırladığı fizibilite çalışmaları ile desteklerden en üst düzeyde faydalanmanıza katkı sağlıyor.
 • Teşvik başvuru süreçlerinizi yönetiyor, hazırlanması gereken belgeler ve yapılması gereken bildirimler konusunda hatalı işlem yapmanızın önüne geçiyor.

Uzman Kadro

Ahmet Yasagan
Teşvik Danışmanlığı

 • Teknopark Projeleri
 • TÜBİTAK Destekleri
 • KOSGEB Teşvikleri

Ventera ile tanışmaya hazır mısınız?

Uzman kadromuz ve bilgi birikimimizle size yardımcı olmak için buradayız.

  İlgili Blog Yazıları

  Teknopark mı TEKMER mi?

  Girişimler İçin Karar Zamanı: Avantajları Karşılaştırıyoruz Teknoloji, 21. yüzyılın başından itibaren hayatımızın merkezine oturmuş durumda. Bu hızla ilerleyen teknolojik evrim, Ar-Ge ve girişimcilik ekosistemini de [...]

  Devamını okuyun
  EYT Nedir? Şirketleri Nasıl Etkileyecek?

  Sosyal güvenlik hakkı temel anayasal haklardandır. Sosyal güvenlik sisteminin kurulması ve vatandaşlarını bu sistem içinde yaşanması muhtemel kısa ve uzun vadeli risklere karşı korumakla görevli [...]

  Devamını okuyun