İşe Alım & Eğitim

Hizmet Kapsamı

Başarılı bir personel işe alımı ilan yayımlamadan başlayarak, gelen cv’leri inceleme, mülakatları organize etme, adaylarla görüşme, yetkinliği tespit etme, kurum kültürüne uygunluğu anlama ve son olarak işe alım prosedürlerini uygulama olmak üzere zaman ve uzmanlık gerektiren bir süreçtir.

Ventera olarak Muhasebe, Finans ve Hukuk personeli arayışlarınızda süreçleri sizin adınıza yönetebilir, iş yükünüzü hafifletebiliriz.

İşe ve kurumunuza uygun adaylar alanın uzmanları tarafından değerlendirilirken size düzenli raporlama yapılır. İşe alım süreçleriniz profesyonel bir ekip tarafından yönetilirken, zaman ve maliyet avantajı sağlarsınız.

Güncellenen mevzuatlar, dönüşen dünyanın yarattığı yeni bilgi ihtiyaçları, yöneticilerin ya da personellerin gelişim isteği. Eğitim ihtiyacınızı oluşturan birbirinden farklı neden olabilir.

Ventera olarak muhasebe, bordrolama, vergi teknikleri, finansal okuryazarlık, kişisel verilerin korunması, e-ticaret ve daha pek çok farklı alanda sunduğumuz eğitim hizmetleriyle ekibinizin gelişmesine ve güncel kalmasına katkıda bulunabiliriz.

Uzman Kadro

Yasemin Meral
mali müşavir

 • Teknopark Muhasebesi
 • Ar-Ge Bordrolama
 • SGK Teşvikleri

Pınar Dinçtürk
mali müşavir

 • İnşaat Muhasebesi
 • Gelir Vergisi Uygulamaları
 • Tübitak Mali Rapor Süreçleri

Ventera ile tanışmaya hazır mısınız?

Uzman kadromuz ve bilgi birikimimizle size yardımcı olmak için buradayız.

  İlgili Blog Yazıları

  Teknopark mı TEKMER mi?

  Girişimler İçin Karar Zamanı: Avantajları Karşılaştırıyoruz Teknoloji, 21. yüzyılın başından itibaren hayatımızın merkezine oturmuş durumda. Bu hızla ilerleyen teknolojik evrim, Ar-Ge ve girişimcilik ekosistemini de [...]

  Devamını okuyun
  EYT Nedir? Şirketleri Nasıl Etkileyecek?

  Sosyal güvenlik hakkı temel anayasal haklardandır. Sosyal güvenlik sisteminin kurulması ve vatandaşlarını bu sistem içinde yaşanması muhtemel kısa ve uzun vadeli risklere karşı korumakla görevli [...]

  Devamını okuyun